Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крокодил Фіделя Кастро вкусив шведа в музеї Стокгольма

Тварина атакувала людину вперше за багато років перебування в приміщенні.

В акваріумі музею Скансен у Стокгольмі травмувався один із відвідувачів. На чоловіка похилого віку напав крокодил, повідомляє ВВС.

Постраждалого госпіталізували з травмами руки. Про його стан інформації немає. Відомо, що чоловік сам спровокував рептилію, коли необережно поклав руку на захисне скло не з того боку. Крокодил атакував шведа на очах інших відвідувачів музею, котрі кинулися надавати людині першу допомогу.

Працівники закладу повідомили, що рептилії з акваріуму колись належали кубинському диктатору Фіделю Кастро. Від нього крокодили у 1978 році переїхали до СРСР – таким подарунком правитель відзначив радянського космонавта Володимир Шаталова. Після порівняно нетривалого перебування в зоопарку Москви крокодили опинилися в Стокгольмі – у музеї під відкритим небом.

Як повідомлялося, у ямайському місті Пур-Менз-Корнер на електрика напав крокодил, від якого чоловіку довелося ховатися в холодильнику на пляжі.

Відео В інкубаторі харківського зоопарку з'явились на світ двоє маленьких крокодилів

Імен їм поки не дали, бо в новонароджених рептилій визначити стать дуже важко, кажуть у зоопарку. Те, що вони народились у неволі, вважають дивиною. Адже у тераріумах самки-крокодили зазвичай не облаштовують гнізд. У спеціальному інкубаторі троє крокодилячих яєць зберігались майже два з половиною місяці. Одного малюка врятувати не вдалось.  

В інкубаторі харківського зоопарку з'явились на світ двоє маленьких крокодилів

Залиште свій коментар

Вибір редакції