Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер масових протестів у Вірменії став єдиним кандидатом у прем’єри країни

Його висунули одразу три фракції.

У Вірменії опозиційний лідер Нікол Пашинян став єдиним кандидатом, якого висунули на пост прем'єр-міністра країни.

Про це повідомляє Интерфакс.

Одразу три фракції парламенту висунули Пашиняна як претендента на посаду – "Єлк", "Царукян" і "Дашнакцутюн".

У фракції керівної Республіканської партії, лідером якої є екс-прем'єр Серж Саргсян, заявили, що не стануть висувати кандидатуру на пост голови нового уряду. Разом з тим вони ще не повідомили свою позицію щодо голосування. Для обрання Пашіняну потрібно шість голосів з фракції керівної партії.

Раніше Пашинян оголосив про готовність взяти на себе повноваження прем'єр-міністра.

Відео Перекриті дороги і багатотисячна хода: у Єревані – знову масштабні демонстрації

Протестувальники напередодні заблокували центральні вулиці. Опозиційний мітинг очолив Нікол Пашинян, який сьогодні має зустрітися із лідерами парламентських фракцій. До того часу він закликає призупинити протести. Проте, сподівається стати наступним прем’єр-міністром. Посада вакантна після того, як у відставку пішов Серж Саргсян. 

Перекриті дороги і багатотисячна хода: у Єревані – знову масштабні демонстрації

Нагадаємо, у Єревані від 13 квітня тривали акції протесту проти призначення Саргсяна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Незважаючи на багатотисячні протести, парламент Вірменії таки призначив Сержа Саргсяна. На тлі масових заворушень опозиційний лідер Нікол Пашинян оголосив початок "оксамитової революції"Вже 23 квітня прем'єр-міністр Саргсян подав у відставку

Нові заклики до протестів пролунали одразу після того, як зірвалася зустріч лідера опозиції Нікола Пашиняна з тимчасовим главою уряду Кареном Карапетяном. Останній пояснив, що перемовини не відбулися, оскільки опозиція захотіла їх проводити винятково на своїх умовах, та ще й до перемовин долучити сторонніх осіб. Після цього у Вірменії розпалася керівна коаліція, а лідер опозиції став кандидатом в прем'єри, міністри один за одним залишають уряд. 1 травня в Вірменії відбудуться вибори тимчасового виконувача обов'язків глави уряду. За Конституцією його обирає парламент протягом семи днів з подання прем’єром у відставку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції