Лише 7% росіян очікують від Кремля реформ і демократії - опитування

Більшість зацікавлена у реалізації соціальних гарантій і своєчасної виплати зарплат.

Більшість росіян очікують від влади стабілізації політичної та економічної ситуації в країні. Зокрема, 53% опитаних "Левада-центром" вважають це найбільш важливим пунктом, який повинен стати результатом державної політики.

Дещо менше - 51% - очікують соціальних гарантій, а також своєчасних виплат зарплат і пенсій. Примітно, що в грудні минулого року забезпечення соцгарантій очікували 34% росіян.

Лише 9% росіян очікують забезпечення свободою слова, зборів, переміщення і віросповідання. Лише для 7% важлива свобода підприємництва, продовження реформ і демократія.

Респонденти могли обрати кілька пунктів. Опитування було проведено 18 – 21 грудня 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів Росії.

Раніше повідомлялося, що в Росії лише 16% громадян хочуть демократію, як в розвинених країнах Європи і Америки. Як свідчать дані опитування "Левада-Центру", майже половина опитаних (46%) заявили, що РФ необхідна демократія "абсолютно особлива, що відповідає національним традиціям і специфіці Росії" .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: