Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Все більше росіян схвалюють жорстку політику Сталіна

У Росії скоротилася кількість громадян, які вважають Сталіна винним у знищенні мільйонів невинних людей.

Серед росіян помітно зросла в останні роки підтримка особистості Йосипа Сталіна і схвалення його політики.

Як свідчать результати опитування "Левада-Центру", третина росіян вважає, що "які б помилки влади не приписувалися Сталіну, найважливіше, що під його керівництвом наш народ вийшов переможцем у Великій Вітчизняній Війні (34% зараз і 28% в 2007 році).

Кожен п'ятий житель Росії (20% у грудні і 14% в 2007 році) каже, що Сталін мудрий керівник, який привів СРСР до могутності і процвітання.

15% респондентів вважають, що "тільки жорсткий правитель міг підтримати порядок в державі в тих умовах, які були 50-70 років тому".

Зазначимо, що з 2007 року скоротилася частка критичних оцінок Сталіна.

Зараз кожен п'ятий (21%) вважає Сталіна "жорстоким, нелюдським тираном, винним у знищенні мільйонів невинних людей", тоді як в 2007 році так думали 29%.

Про те, що "політика Сталіна призвела до того, що країна виявилася непідготовленою до війни у 1941 році, зазнала найтяжчі втрати", заявили 13% проти 17% в 2007 році.

Кожен четвертий каже, що хорошого було більше, ніж поганого (25% зараз і 19% в 1999 році). А для 13%, навпаки, у часи Сталіна було більше негативного, ніж позитивного (21% в 1999 році).

Раніше повідомлялося, що в російському селі встановили величезний пам'ятник Сталіну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції