Лондонські терористи планували використати для нападу семитонну вантажівку

У приміщенні, яке орендував один зі знищених бойовиків, знайшли англомовне видання Корану, відкрите на сторінці, яка описує мучеництво.

Терористи, які вчинили атаку в Лондоні, намагалися орендувати вантажівку вагою 7,5 тонн, але один з виконавців не зміг здійснити платіж.

Про це повідомив телеканал Sky News з посиланням на поліцію Великобританії.

Через це їм довелося взяти більш легкий фургон і навантажити його мішками з гравієм. Зазначається, що всередині фургона також знайшли 13 пляшок з-під вина із запальною сумішшю, призначених, можливо, для наступної стадії атаки.

Також кожен терорист мав 12-дюймовий кухонний ніж з гострим як бритва лезом і використовував його, щоб вбити п'ятьох людей на ринку. Всі три терористи надягли на себе муляжі пояса смертника, споруджені з пластикових пляшок і сірого скотчу.

Окрім того, у приміщенні, яке орендував один зі знищених бойовиків Рашид Редуейн, поліція виявила дві порожні п'ятилітрові пляшки, що пахнуть бензином, рулони чорного і сірого скотча, ремені і англомовне видання Корану, відкрите на сторінці, яка описує мучеництво.

Вважається, що саме тут терористи планували і готувалися до нападу.

Нагадаємо, увечері 3 червня в Лондоні фургон наїхав на пішоходів на Лондонському мосту, з нього вийшли люди і почали нападати на перехожих із холодною зброєю. Поліція оголосила, що розслідує подію як теракт.

ВідеоУ Британії назвали імена 2 виконавців нападу у Лондоні

У результаті теракту загинули семеро осіб, троє нападників ліквідовані. У лікарні Лондона доставлені щонайменше 48 постраждалих, дехто з них перебувають у критичному стані. Українців серед жертв та постраждалих немає.

На нападників, йдеться в заяві поліції, були надіті муляжі "поясів шахідів", які не містили вибухівку. Відповідальність за теракт взяла "Ісламська держава".

Виконавці останніх терактів в Європі, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар