Лужков спростував чутки про надання йому гарантій безпеки у Росії

Лужков спростував чутки про надання йому гарантій безпеки у Росії

Лужков розповів про допит: все добре, але виклик безпідставний

Екс-мер Москви прийшов на допит, бо "був упевнений у своїй правоті".

Юрій Лужков дав перше інтерв'ю після його допиту 15 листопада в Слідчому департаменті МВС.Телефонну розмову з Лужковим записав російський телеканал "Дощ".

Екс-мер Москви заявив, що прийшов на допит, бо "був упевнений у своїй правоті" у справі про розкрадання в "Банку Москви". При цьому Лужков спростував припущення про те, що керівництво країни дало йому гарантії безпеки.

"Ніяких домовленостей не було. Я взагалі не думаю, що якщо влада поважає себе, вона повинна супроводжувати такі заходи якимись домовленостями", - заявив Лужков.

Пославшись на таємницю слідства, екс-мер відмовився говорити, які питання йому задавали на допиті. При цьому він повідомив, що на кожне питання слідчі отримали "повний письмову відповідь", а атмосфера "була робочою, можна сказати, навіть взаємоповажною".

Лужков також похвалив слідчого Олену Михайлову за компетентність, дотримання правил ділового тону і пристойностей, хоча відзначив, що вважає свій виклик на допит безпідставним. Крім того, колишній мер пообіцяв знову з'явитися на допит, якщо у слідства виникнуть нові питання.

Після допиту Лужков полетів в Лондон, проте 4 грудня він планує знову відвідати Москву, щоб проголосувати на парламентських виборах. Лужков не став називати партію, за яку він голосуватиме, але запевнив, що "Єдина Росія" його голос не отримає.

Звинуваченими у справі про розкрадання в "Банку Москви" є колишній президент банку Андрій Бородін та його заступник Дмитро Акулінін. За даними слідства, топ-менеджери банку видали кредит в 13,5 мільярда рублів компанії "Прем'єр-Естейт". Пізніше, як вважає слідство, ці гроші опинилися на рахунках дружини колишнього мера столиці Олени Батуриної. Сам Лужков проходить у цій справі як свідок.

Читайте також:

Лужкова допитували 4,5 години і відпустили

Лужков звинуватив Медведєва в політичному переслідуванні

Лужкова терміново госпіталізували

Повʼязані теми:

Наступна публікація