McDonald's відкрив перукарню у Стокгольмі

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
677
McDonald's відкрив перукарню у Стокгольмі

Стрижка, яку компанія назвала "Golden M", натхненна трендовою зачіскою 90-х. Таку носили Девід Бекхем і Леонардо Ді Капріо.

Шведський підрозділ компанії McDonald's оголосив про відкриття перукарні, де робитимуть зачіски, що нагадують за формою логотип корпорації.

Про це повідомляє Fox News.

"Коли ми зрозуміли, що люди носять наші "золоті арки" (назва логотипу McDonald's), ми повинні були діяти", — наголосив  директор з маркетингу McDonald's Sweden Стаффан Екстам.

У McDonald's зазначають, що протягом двох годин після онлайн-запуску всі зустрічі в салоні з відомим стилістом Адамом Лукачем були заброньовані:

"Ми відкрили салон не тільки для того, щоб охороняти наш символ, а й щоб зробити його популярним для всіх. Барбершоп присвячено нашим улюбленим амбасадорам, ми будемо допомагати і підтримувати їх. "Golden M" в ідеальному стані навіть в умовах, коли ми не можемо переміщатися настільки вільно, як зазвичай", – додав Стаффан Екстам.

Компанія вже провела низку віртуальних майстер-класів, відвідувачам дали уроки стрижки та укладки. Також McDonald's обіцяє, що ті, хто зважиться зробити зачіску "Golden M", зможуть отримати безкоштовний біг-мак через додаток "Golden M Detector".

Нагадаємо, що колишні власники франшизи McDonald's вимагають у гіганта мільярд доларів через расизм. Позивачі очікують виплати до 1 млрд доларів на відшкодування збитку.