Медведєв готовий знову поборотися за крісло президента Росії

Дата публікації
Перегляди
1549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медведєв готовий знову поборотися за крісло президента Росії

Медведєв готовий в майбутньому знову змінити Путіна на посаді президента / Фото: kremlin.ru

Медведєв заявив, що його зарано списувати з рахунків - йому тільки 46, і він не відмовляється від "подальших політичних баталій".

Чинний президент Росії Дмитро Медведєв не виключив, що в майбутньому він знову балотуватиметься на цю посаду.

"Я ніколи не говорив, що взагалі більше не буду балотуватися. Я нагадаю, що мені всього 46 років. Це не такий ще серйозний вік, щоб відмовлятися від подальших політичних баталій. Але цього разу я дійсно вирішив не балотуватися", - сказав Медведєв на зустрічі зі студентами журфаку Московського держуніверситету.

Він пояснив, що це рішення було ухвалене з міркувань політичної доцільності.

Як відомо, наступні вибори президента РФ відбудуться 4 березня, однак кандидатом від "Єдиної Росії" на них став не Медведєв, а чинний прем'єр Володимир Путін. У разі, якщо він доб'ється успіху, він зможе обійняти Крісло в Кремлі вже втретє.

Медведєв також висловив впевненість, що передумов для революції в Росії немає.

"Упевнений, що жодні революції нашій країні не потрібні, тому що ліміт на революції був вичерпаний в 20-му столітті", - зазначив він.

"Я дуже не хотів би, щоб події в нашій країні розвивалися за якимось революційним чи іншим екстремальним сценарієм, але я вам скажу відверто, я не бачу для цього достатніх передумов", - додав президент.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація