Меркель анонсувала проведення саміту у "нормандському форматі" через пару тижнів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, ведеться активна підготовка цієї зустрічі.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що наразі триває підготовка до проведення саміту у "нормандському форматі", який має відбутися через пару тижнів.

Про це вона заявила під час виступу у парламенті 11 вересня, передає ТАСС.

"Ми несемо відповідальність за зняття напруженості у відносинах Росії і України. Останніми тижнями досягнутий перший невеликий прогрес. І ми працюємо над самітом в чотиристоронньому форматі через пару тижнів, щоб домогтися значного прогресу",  - повідомила Меркель.

За її словами, після такої зустрічі можна спробувати значно просунутися у питанні виконання Мінських домовленостей.

Нагадаємо, востаннє переговори в "нормандському форматі" на рівні лідерів України, Німеччини, Франції та Росії відбулися в жовтні 2016 року в Берліні. У липні 2019 року у Парижі зовнішньополітичні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії провели зустріч з метою відновлення роботи "нормандського формату".

19 серпня проведення саміту в "нормандському форматі" стало темою обговорення під час двосторонньої зустрічі між Еммануелем Макроном та його російським колегою Володимиром Путіним. Згодом, і Ангела Меркель, і у Кремлі підтвердили початок підготовки можливого саміту.

Відео Франція готова провести зустріч у "нормандському форматі" на найвищому рівні

Про це заявив міністр закордонних справ країни Жан-Ів Ле Діан після зустрічі з російським колегою у Москві. Цьому, вважає очільник французького МЗС, сприяє обмін утримуваних осіб між Україною та Росією.  Цей факт, певні у Франції допоможе реалізації Мінських домовленостей.  

Франція готова провести зустріч у "нормандському форматі" на найвищому рівні

Залиште свій коментар

Вибір редакції