Метеорологи очікують у Центральній Росії "ультраполярне вторгнення"

Дата публікації
Перегляди
3563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Метеорологи очікують у Центральній Росії "ультраполярне вторгнення"

Посилення холодів у Росії викличе новий антициклон з Арктики / Фото: AFP

Температура повітря на європейській території Росії часом буде опускатися нижче мінус 30 градусів, сонце закриють хмари

У Центральну Росію йдуть найсильніші морози. За інформацією Гідрометцентра РФ, температура повітря на європейській території країни часом буде опускатися нижче мінус 30 градусів, сонце закриють хмари, а у наступний вівторок, 31 січня може бути поставлений температурний рекорд.

За даними фахівців, посилення холодів викличе новий антициклон з Арктики, який синоптики називають "ультраполярним вторгненням".

На сході Центрального федерального округу РФ стовпчики термометрів вночі опустяться до 30-32 градусів морозу, а в середньому по округу - до 21-28 градусів нижче нуля. Вдень буде до 15-20 градусів морозу, на сході округу - до 23 градусів.

Слідом за Уралом морози посиляться на сході Європейської Росії на 9-12 градусів, в центрі і на півдні - на 6-8 градусів.

Посилення морозів буде переноситися гірше через те, що сонце вже не буде світити так яскраво - його закриють хмари. Також очікується більша вологість повітря.

У Москві 31 січня температура може наблизитися до рекордів холоду.

Метеорологи зазначають, що період з кінця січня до початку лютого в Росії, як правило, найхолодніша пора року. Так, в Москві 30 січня - 1 лютого 1956 року були встановлені рекорди мінімальної температури - мінус 35-38 градусів. А в 1967 році 2 лютому стовпчик термометра в Москві опускалися "всього" до мінус 31,3.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація