Меттіс залишить Пентагон на два місяці раніше від запланованого

Дата публікації
Перегляди
1640
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Меттіс залишить Пентагон на два місяці раніше від запланованого

Фото: Reuters

Трамп оголосив ім'я виконувача обов'язки міністра оборони США.

Президент США Дональд Трамп оголосив, що замінить міністра оборони Джеймса Меттіса на початку нового року - на два місяці раніше, ніж це було заплановано.

"Я радий повідомити, що наш дуже талановитий заступник міністра оборони Патрік Шанахан візьме на себе обов'язки міністра оборони, починаючи з 1 січня 2019 року… Він буде чудовим!", – написав Трамп у Twitter у неділю, 23 грудня.

Меттіс оголосив про свою відставку у четвер у листі, в якому мовиться, що його погляди не збігаються з поглядами Трампа. До цього американський президент повідомив, що Меттіс піде у відставку наприкінці лютого. Американського президента за це рішення розкритикували як демократи, так і республіканці.

Джерело, знайоме з цим питанням, розповіло CNN, що Трамп божеволів через велику кількість матеріалів, присвячених відставці Меттіса, тому змушував його піти раніше, ніж він планував.

Патрік Шанахан посів посаду заступника міністра оборони США у липні 2017 року, до цього він протягом 30 років працював у компанії Boeing, де був старшим віце-президентом.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив, що міністр оборони США Джеймс Меттіс вийде на пенсію наприкінці лютого. Трамп відзначив "величезний прогрес", який був досягнутий під час перебування Меттіса на посаді очільника Пентагону і подякував йому за службу. 

Міністр оборони США Джим Меттіс прибув до Києва

Міністр оборони США Джим Меттіс прибув до Києва

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1640
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація