"Ми стежимо за Google". Трамп запідозрив корпорацію у втручанні у вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причиною сумнівів стало інтерв'ю колишнього працівника компанії.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп запідозрив корпорацію Google у втручанні  президентські вибори у США 2016 року.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

За словам Трампа, причиною таких підозр стало інтерв'ю колишнього співробітника Google Кевіна Сернекі, який заявив, що в компанії негативно ставляться до Трампа та будуть робити все, щоб він знову не став президентом.

"Сундар Пічай старанно намагався пояснити в Овальному кабінеті, як сильно він любить мене, як добре робить свою роботу наша адміністрація, що Google ніколи не співпрацював із військовими Китаю і що вони ніколи не допомагали Гілларі Клінтон перемогти мене в 2016 році і не планують незаконне втручання у вибори 2020 року, незважаючи на всі розмови про зворотне. І все це звучало добре, поки я не подивився інтерв'ю Кевіна Сернекі … Все це абсолютно незаконно. Ми дуже уважно стежимо за Google!", - заявив Трамп.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп звинуватив компанію Google в допомозі армії Китаю після того, як голова Комітету начальників штабів ЗС Сполучених Штатів Джозеф Данфорд заявив, що робота інтернет-гіганта в КНР приносить користь збройним силам цієї країни.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції