Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Moody's оцінив економічний ефект від ЧС-2018 для Росії

У Moody's відзначають вплив ЧС-2018 на будівельну галузь.

Проведення в Росії чемпіонату світу з футболу не матиме значного впливу на економіку країни. До такого висновку дійшли експерти міжнародного рейтингового агентства Moody's, витяги з доповіді яких цитує Reuters.

На думку експертів, ЧС-2018 буде мати позитивні наслідки для економіки, в тому числі за рахунок зростання туризму, однак цей ефект буде короткочасним. Розмір економіки Росії занадто великий, а чемпіонат світу з футболу йде дуже мало часу, пояснили вони.

Найбільш сильний ефект від ЧС-2018, вважають в Moody's, буде від інфраструктурних проектів, включаючи будівництво доріг і модернізацію аеропортів, які продовжать використовувати після завершення чемпіонату.

ВідеоБританія пообіцяла ігнорувати чемпіонат світу з футболу в Росії через справу Скрипаля

Сьогодні до півночі у Лондоні від Москви чекали відповідь на питання, як російська отрута потрапила на територію Великої Британії. Замість неї дістали відмовки. Прем’єрка Тереза Мей у парламенті повідомила про висилку російських дипломатів. Заговорила й про нові санкції. Британія скликала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

Британія пообіцяла ігнорувати чемпіонат світу з футболу в Росії через справу Скрипаля

У Moody's також відзначають вплив ЧС-2018 на будівельну галузь, вказуючи, що тут позитивний ефект проявився якийсь час назад.

Влада Росії неодноразово говорили про позитивний вплив ЧС-2018 на економіку країни. Так, уряд у спеціальній доповіді оцінювало одноразовий ефект ЧС для економіки в 1% ВВП — в основному за рахунок інвестицій у будівництво та реконструкцію.

Витрати Росії на підготовку чемпіонату, за офіційними даними, становлять на кінець травня близько 680 мільярдів рублів, включаючи 390 мільярдів рублів з федерального бюджету.

Чемпіонат пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії, включаючи Москву і Санкт-Петербург.

Нагадаємо, що в Росії будуть діяти нові правила поведінки в аеропортах на час Чемпіонату світу з футболу-2018. Зокрема, це стосується Москви. Відвідувачів аеропортів будуть штрафувати за неналежну поведінку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції