МЗС підтвердило загибель українця в Малі

Дата публікації
Перегляди
1985
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МЗС підтвердило загибель українця в Малі

Малійські військові звільнили двох українців, ще один втік від бойовиків самотужки. / Фото: Reuters

Ще двоє громадян України були звільнені з полону, а один сам втік.

Український заручник - серед загиблих у готелі в Малі, який напередодні захопили ісламісти. Крім нього загинув росіянин та громадянин Південно-Африканської Республіки, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Інформацію про загиблого українця підтвердило Міністерство закордонних справ. Разом із тим, троє громадян України врятовані — двох звільнили під час операції по звільненю готелю від бойовиків, ще одному вдалося самотужки втекти від терористів.

В українському зовнішньополітичному відомстві відзначили, что посольство України в Алжирі постійно контактує з компетентними органами Малі і місією ООН з метою встановлення особистих даних загиблого громадянина України і з'ясування обставин його смерті.

Також МЗС намагається терміново зв'язатися із звільненими українцями з метою встановлення їхнього стану і надання необхідної консульської допомоги.

Готель у місті Севаре, за 600 кілометрів від столиці, дуже популярний серед іноземців. За попередніми даними, українці працювали на місію ООН. Відповідальності за збройний напад досі не взяло на себе жодне терористичне угруповання.

Раніше представник військових Малі повідомляв, що загинули троє іноземців - громадяни України, Росії та Південної Африки. 

В п'ятницю увечері, 7 серпня, група бойовиків напала на готель у місті Севаре в Малі, який популярний серед іноземців. Ймовірно вони хотіли захопити іноземних громадян в якості заручників. Після 24-годинної облоги готелю малійські військові пішли на штурм готелю, внаслідок чого вдалося визволити 4 заручників. За різними повідомленнями, у готелі знайшли тіла 12 або 13 загиблих.

У готелі в Малі загинув український заручник

У готелі в Малі загинув український заручник

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1985
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація