На Філіппінах оголосили епідемію - комарі вбили сотні людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Особливий стан діє на території семи регіонів.

На Філіппінах оголошено національну епідемію денге, де від січня померло 622 людини від хвороби, яка передається комарами, повідомляє CNN.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я країни, від початку зафіксовано понад 146 тисяч випадків, що на 98% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Утім, влада тривалий час уникала ухвалення радикальних рішень і навіть заявляла, що денге було "локалізовано".

Епідемія була оголошена для того, щоб урядові установи могли краще визначити зони ризику. "Важливо, щоб у цих районах була оголошена національна епідемія, щоб визначити, де потрібна реакція, і щоб надати можливість органам місцевого самоврядування використовувати свій Фонд швидкого реагування для вирішення епідемічної ситуації", - заявив міністр охорони здоров'я Франциско Дюк.

Епідемія оголошена у семи з 17 регіонів країни: Калабарзон, Мімаропа, Бікол, Західні Вісаї, Східні Вісаї, півострів Замбоанга та Північний Мінданао. У цих регіонах проживає понад 40 мільйонів людей, що становить близько 40% населення Філіппін. Денге викликає грипоподібні симптоми, включаючи пронизливі головні болі, болі в м’язах та суглобах, лихоманку та висипання на тілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції