На Гаваях чоловік вижив після падіння у кратер найактивнішого у світі вулкана

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йому пощастило, що нині активний Кілауеа не вивергається.

Упав у вулкан і вижив. На Гаваях чоловік покотився у кратер вулкана Кілауеа, який вважається найнебезпечнішим у США, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Туриста виявили через кілька годин після події, його шпиталізували із серйозними пораненнями.

За попередніми даними, чоловік віком близько 30 років переліз через металеву огорожу, аби краще роздивитися пейзажі. Однак не втримав рівноваги і скотився вниз на понад 20 метрів.

Рятувальники кажуть, що йому пощастило, що нині активний Кілауеа не вивергається.

У травні минулого року на гавайському Великому острові біля міста Пахоа активізувалось виверження вулкана Кілауеа. На острові оголосили надзвичайний стан. 

13 травня, на Гаваях внаслідок чергового виверження  утворився новий 300-метровий розлам, з якого вивергалася лава. Загалом Геологічна служба США повідомляла про майже 20 активних тріщин

Кілауеа  - наймолодший наземний вулкан на Гавайських островах та найактивніший у світі. Висота вулкана 1247 м. Наймасштабніше його виверження сталося у 1959 році. Наступне масштабне виверження спровоковане сейсмічною активністю почалося на початку травня 2018 р.

ВідеоНа Гаваях турист впав у 20-метровий кратер вулкана і залишився живий

Чоловік гепнувся в кратер вулкана Кілауеа, який вважається найнебезпечнішим у США. Туриста виявили через кілька годин після події. Його шпиталізували із серйозними пораненнями. За попередніми даними, чоловік переліз через металеву огорожу, аби краще роздивитися пейзаж, однак не втримав рівноваги та брязнувся вниз.  

На Гаваях турист впав у 20-метровий кратер вулкана і залишився живий

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції