На Кубані пройде марш за федералізацію під гаслом "Досить годувати Москву!"

На Кубані пройде марш за федералізацію під гаслом "Досить годувати Москву!"

У Краснодарі пройде марш за федералізацію Кубані / Фото: bigpicture.ru

Мешканці Кубані хочуть "ліквідувати ідіотську ситуацію" із прийняттям рішень в уряді щодо регіону.

У російському місті Краснодар збирають "Марш за федералізацію Кубані", який відбудеться під гаслом "Досить годувати Москву!" увечері в неділю, 17 серпня.

Про це активісти повідомили у соцмережі "ВКонтакте".

"Наша мета - створення Кубанської республіки у складі РФ або зрівняння у правах наших регіонів з республіками", - йдеться в описі заходу.

Активісти зазначають, що автономія від Москви дозволить жителям Кубані ввести регіональну складову до податку на курортний бізнес, що призведе до більш справедливого розподілу доходів між місцевими і федеральними бюджетами.

Також громадяни РФ хочуть реалізувати своє конституційне право на власні, більш незалежні від центру, органи влади і "ліквідувати ідіотську ситуацію, коли всі рішення приймаються в Москві урядом, де немає представників, здатних і охочих постояти за інтереси Кубані".

Фото: bigpicture.ru

Крім того, жителі Кубані потребують реалізації свого права на федералізацію відповідно до статті 1-ї Конституції Російської Федерації і право на самовизначення.

Нагадаємо, що раніше в рунеті почали поширювати інформацію про марш за федералізацію Сибіру. Подію було призначено також на 17 серпня. Однак у Путіна всіляко намагаються не допустити його проведення. Так, генеральна прокуратура Росії домоглася блокування груп в соціальних мережах під назвою "Марш за федералізацію Сибіру".

Крім того, марш заборонила влада Новосибірська. Проте організатори придумали, як обійти заборону. Таким чином, марш отримав нову назву - "За непорушність конституційного ладу".

Повʼязані теми:

Наступна публікація