На сході Індії внаслідок масштабних повеней загинуло 216 людей

Без майна і даху над головою залишилися близько 1,5 млн жителів штату Біхар на сході Індії.

Число жертв повені в штаті Біхар на сході Індії досягло 216 осіб, близько 1,5 млн місцевих жителів залишилися без майна і даху над головою.

Про це повідомляє "ТАСС" із посиланням на  Національне управління з ліквідації наслідків стихійних лих.

За даними управління, "хоча небезпечний рівень води в річках почав знижуватися, ситуація далека від стабілізації, продовжують надходити повідомлення про нові жертви і про зростання збитків від затоплення".

Від повені постраждали 2210 сіл в 12 округах Біхара, сумарно за минулі три тижні вона завдала шкоди понад 4,1 млн осіб.

Обвалилося п'ять бетонних житлових будинків, змиті 466 дерев'яних будівель та 2774 хатини. Паводок також затопив 8,5 млн га сільгоспугідь, розмив дороги, серйозно пошкодив або повністю зруйнував десятки мостів.

Рятувальникам довелося евакуювати на човнах з небезпечних місць в цілому 740 тисяч чоловік, в 652 табори тимчасового проживання відселено 395 тисяч з них, інші знайшли притулок у родичів і друзів.

Широкомасштабні повені в Біхарі викликані підвищенням рівня води в шести великих річках, що протікають по території штату, в тому числі в Гангу, через велику кількість мусонних опадів.

Нагадаємо, наприкінці серпня повідомлялось, що кількість жертв повені в штаті Біхар, що на сході Індії, сягнула 156 осіб, близько 1,4 млн місцевих жителів залишилися без майна і даху над головою.

У Індії велика вода змусила мільйони людей залишити свої зруйновані оселі

156 людей у Індії загинули через повінь. Велика вода обрушилася на домівки після сезону злив, що триває в регіоні три літні місяці. З берегів вийшла ріка Ганг, під воду пішли села та поля, з яких не встигли зібрати врожай. Зруйновані щонайменше 200 тисяч осель. Людей масово евакуюють човнами. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: