Нападнику на синагогу в Піттсбурзі загрожуватиме смертна кара

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його звинувачують у злочині на ґрунті ненависті.

Нападнику на синагогу в Піттсбурзі Роберту Боуерсу висунуть такі звинувачення, за які можуть засудити до смертної кари.

Про це повідомив генпрокурор США Джефф Сешнс.

"Сьогодні під час релігійних служб раптово і злісно вбили 11 невинних людей, а кілька співробітників правоохоронних органів були поранені. Ці передбачувані злочини є негожими і абсолютно огидними для цінностей нашої нації. Відповідно, Міністерство юстиції висуватиме обвинувачення у злочині на ґрунті ненависті та інші кримінальні обвинувачення, включно із обвинуваченнями, які можуть привести до смертної кари", - заявив він.

Сешнс також подякував оперативній роботі правоохоронних органів, а особливо тих поліцейських, хто отримав поранення під час стрілянини із нападником.  

"Ненависті і насильству на основі релігії немає місця в нашому суспільстві. Кожен американець має право відвідувати свій будинок поклоніння в безпеці", - підкреслив генпрокурор.

Нагадаємо, 27 жовтня невідомий у місті Піттсбург, штат Пенсильванія, США, забарикадувався у синагозі і почав стріляти в людей. Через певний час він здався поліції через ймовірне поранення. За останніми даними, від поранень загинуло 11 осіб.

Правоохоронці ідентифікували зловмисника – ним опинився 48-річний Роберт Боуерс. Він був озброєний гвинтівкою AR-15 та трьома пістолетами, зайшов у синагогу і з криками "Всі євреї повинні померти" розпочав хаотичну стрілянину.

ВідеоУ США невідомий відкрив вогонь у молитовному будинку

Місцеві ЗМІ повідомляють про щонайменше вісьмох загиблих. На момент атаки усередині було людно. У синагозі ще й відбувалася церемонія обрізання. Нападник стріляв на різних поверхах, вигукував антисемітські гасла. Після перестрілки - а потім переговорів із поліцією - стрілок здався, його відвезли у лікарню. 

У США невідомий відкрив вогонь у молитовному будинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції