НАТО приведе до підвищеної боєготовності 300 тис. військових через Росію

Альянс відповідає найбільшим посиленням оборони від часів закінчення холодної війни.  

Сотні тисяч військових НАТО будуть приведені в стан підвищеної боєготовності через дії Росії. Про це заявив генсек альянсу Єнс Столтенберг в інтерв'ю газеті Times, передає BBC.

Росія активізує діяльність за різними напрямами, зазначив він. Зокрема, підвищує свою військову міць, проводить навчання, підвищує витрати на пропаганду.

"Ми відповідаємо на це найбільшим посиленням нашої колективної оборони від часів закінчення холодної війни", - запевнив Столтенберг.

При цьому генсек не уточнив кількість солдатів, боєздатність яких буде підвищена. Однак, за словами представника Британії в НАТО Адама Томсона, йдеться про 300 тис. військових.

Зараз час розгортання контингенту у разі виникнення кризової ситуації становить шість місяців. Томпсон зазначив, що цей термін планується скоротити в три рази.

Ці війська планується використовувати як підкріплення для вже наявних сил швидкого реагування, які можуть бути перекинуті в район бойових дій протягом декількох днів. До додаткового контингенту потраплять солдати з різних країн альянсу, в тому числі з Британії.

ВідеоНАТО готується відбивати можливі атаки Росії по країнах Європи

Раніше повідомлялося, що НАТО планує посилити свою присутність в Чорному морі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: