Найпопулярнішими іменами в США стали Джейкоб і Софія

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найпопулярнішими іменами в США стали Джейкоб і Софія

Чиновники опублікували статистику імен, наданих немовлятам у США 2011 року / Фото: polblog.ru

Традиційний "Майкл" скотився в урядовому переліку новонароджених на шосте місце.

Найпопулярнішими іменами новонароджених американців у 2011 році стали Джейкоб – для хлопчиків, та Софія – для дівчаток. Такі дані оприлюднило Управління соціального забезпечення США.

Номер один у списку для хлопчиків залишається незмінним вже 13-й рік поспіль. За ним йде ім'я Мейсон. Трійку замикає Вільям. Далі йдуть Джейден і Ноа.

Традиційне ім'я Майкл вперше за 63 роки до першої п'ятірки не потрапило і стало лише шостим. У минулому році воно займало почесне третє місце.

Серед інших популярних імен для новонароджених чоловічої статі – Ітан, Олександр, Айден і Деніел.

Філологи з університету Бельвю в штаті Небраска пояснюють популярність імені Джейкоб (Яків) тим, що, згідно з Біблією, так звали "засновника 12-ти колін ізраїлевих, так само шанованих як іудеями, так і християнами".

Крім того, за цим ім'ям не тягнеться шлейф малоприємних для американців літературних і кінематографічних асоціацій. Так, наприклад, популярність імені Джейсон в США свого часу різко знизилася після виходу на екрани фільму "П'ятниця, 13-е", в якому Джейсоном звали маніяка-вбивцю.

А от у списку імен для дівчаток сталості не спостерігається. У 2011 році найбільш популярним ім'ям стала Софія. До цього два роки поспіль на цьому місці вдавалося утриматися Ізабеллі, а Софія рік тому була другою. Тепер ці імена помінялися місцями.

Третє місце в цьому рейтингу знов залишилося за Еммою – екс-лідером 2008 року. У першу п'ятірку також увійшли Олівія і Ава. Далі йдуть імена Емілі, Абігайль, Медісон, Міа і Хлоя.

Експерти пов'язують зростання популярності тих чи інших імен з масовою культурою США. Приміром, в 2010 році ім'я Мейсон навіть не входило в першу десятку. Але в грудні 2009 року фотомодель і "світська левиця" Кортні Кардашян саме так назвала свого новонародженого сина, надавши до цього своїй вагітності широкого розголосу. В результаті ім'я Мейсон в нинішньому переліку витіснило традиційне американське "Майкл".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація