В італійській лікарні майже 80 немовлят заразили туберкульозом

В одній з найбільших римських лікарень 79 новонароджених виявилися зараженими туберкульозом. Інфекція, нібито, потрапила до дітей від хворої медсестри пологового будинку.

В одній із найбільших клінік Італії - римській лікарні Джемеллі більше 70 новонароджених заразили туберкульозом, повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними офіційної інформації, поширеної владою столичної області Лаціо, під час медичних досліджень було виявлено 79 випадків інфікування немовлят, що народилися у Джемеллі, мікробактеріями туберкульозу.

Проте за даними впливової асоціації із захисту прав споживачів Кодаконс, позитивна реакція під час тестів на туберкульоз була зафіксована у 150 дітей.

За даними місцевих ЗМІ, скандал навколо зараження цим захворюванням дітей розгорівся в Римі ще у серпні, коли надбанням гласності став факт захворювання однієї з медсестер пологового відділення цієї лікарні на туберкульоз.

Тоді ж почалася поступова перевірка всіх дітей, що народилися у клініці з березня по липень, на наявність інфекції.

Спочатку повідомлялося, що потенційна загроза захворювання нависла приблизно над тисячею немовлят, однак офіційні представники клініки, зокрема, завідувач пологовим відділенням Костантіно Романьолі стверджували, що ризик захворювання не особливо великий.

Проте, у результаті проведених медичних досліджень уже виявлені діти, які були інфіковані мікробактеріями туберкульозу у лютому і навіть січні цього року.

За офіційними даними, всього було здійснено 1197 тестів, під час яких була виявлена ​​позитивна реакція у 79 дітей.

У свою чергу, представники Вищого інституту охорони здоров'я Італії підкреслюють, що ризику епідемії туберкульозу на сьогоднішній момент немає, а інфіковані діти не можуть автоматично бути зараховані до переносників небезпечного захворювання, скандал набирає обертів і вже має політичний характер.

Питання про те, яким чином у найбільшій клініці Рима могла довгий час працювати хвора на туберкульоз медсестра, стурбовані громадяни ставлять уже не лише керівництву Джемеллі, а й президентові області Лаціо Ренате Полверіні, яка очолила роботу спеціальної комісії із розслідування обставин даної НП.

Слідчі дії у цій справі почала і прокуратура Рима, яка, однак, поки що не пред'явила конкретних звинувачень.

Читайте також:

В Європі знову може спалахнути середньовічна чума

У Саудівській Аравії завагітніло одномісячне немовля (фото)

Медики США проводили досліди над гватемальцями, заражаючи сифілісом

Виповнилося 40 років одному з найбільш шокуючих психологічних експериментів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: