Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не журналісти": Макрон у присутності Путіна поставив на місце "Russia Today" та "Sputnik"

Російські пропагандисти розповсюджували наклеп на президента Франції.

Президент Франції Еммануель Макрон сказав, що співробітники російських медіа "Russia Today" та "Sputnik" - "не журналісти".

Про це він сказав під час спільної прес-конференції із президентом РФ Володимиром Путіним, передає Громадське.

Макрон заявив, що "Russia Today" та "Sputnik" був закритий доступ до його передвиборчого штабу через те, що вони розповсюджували наклеп. Французький президент зазначив, що якщо журналіст розповсюджує наклеп, — він вже не журналіст.

"Я вважаю, що "Russia Today" та "Sputnik" розповсюджували наклеп і тому вони не мали права перебувати у моєму штабі… Вони себе поводили не як журналісти, а як органи пропаганди, брехливої пропаганди, з метою впливу на кампанію", — сказав Макрон.

Журналістка Наталя Геворкян, яка була присутня на прес-конференції, зазначила, що коли Макрон назвав "Russia Today" та "Sputnik" "не журналістами", Путін промовчав.

Відео Іспит здав: як французький очільник повчав Путіна

Нагадаємо, 29 травня у Парижі відбулася зустріч між президентом Франції Еммануелем Макроном і президентом Росії Володимиром Путіним. Макрон, зокрема, пригрозив посилити антиросійські санкції у разі ескалації конфлікту на Донбасі.

"Щодо української кризи, я підтверджую, що у разі ескалації ми можемо посилити санкції проти Росії. Але я хочу, щоб відбувалась деекскалація і нам не довелось цього робити", — сказав він.

Своєю чергою Путін заявив, що санкції "не допоможуть у врегулюванні кризи в Україні". 

Фотогалерея Рукостискання та ніякові усмішки. Як Макрон зустрів Путіна у Версалі (20 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції