Обвинуваченого у секс-торгівлі мільярдера Епштейна знайшли мертвим у камері - ЗМІ

Обвинуваченого у секс-торгівлі мільярдера Епштейна знайшли мертвим у камері - ЗМІ

66-річному багатію загрожувало до 45 років в’язниці.

У Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна, якого звинувачують у секс-торгівлі неповнолітніми дівчатами.

Про це з посиланням на ЗМІ США пише BBC.

Як зазначається, тіло Епштейна, який не визнав своєї провини і утримувався під вартою до рішення суду, було виявлено о 07:30 за місцевим часом (11:30 за Гринвічем) у суботу, 10 серпня.

За попередніми даними, мільярдер скоїв самогубство.

Нагадаємо, на початку липня в аеропорту Нью-Джерсі затримали 66-річного мультимільйонера Джеффрі Епштейна, який повертався до США з Парижа. Йому висунили звинувачення у секс-торгівлі неповнолітніми дівчатами та згодом відправили під арешт, він перебував у виправному центрі на Мангеттені.

Сторона звинувачення наразі каже, що Епштейн регулярно "наймав" неповнолітніх дівчат для масажу, секс-послуг, і пошуку нових жертв. І все це не лише для себе. Окрім цього, за словами прокурорів, він заплатив за мовчання двом потенційним свідкам. Якщо провину Епштейна визнають, йому загрожує до 45 років ув'язнення.

2005 року Епштейн вже проходив у схожій справі. Тоді її розглядали у Флориді, й Епштейнові вдалося досягти угоди з прокуратурою, завдяки чому він отримав менш тяжке покарання. За знайденими доказами йому загрожували великі терміни, але зрештою він отримав лише 18 місяців в'язниці з максимально полегшеним режимом.

Наприклад, 5 днів на тиждень він міг залишати в'язницю на 12 годин. Зрештою він ще й вийшов достроково, через 13 місяців. Ця угода викликала бурхливу критику і призвела до нещодавньої відставки міністра праці Олександра Акости - під час своєї роботи прокурором він вів справу Епштейна.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів