ОмбудсМент. Держдума призначила генерал-майора МВС уповноваженим з прав людини

Нею стала Тетяна Москалькова.

У п'ятницю, 22 квітня, Держдума більшістю голосів обрала нового уповноваженого з прав людини. Нею стала генерал-майор МВС Тетяна Москалькова. За її кандидатуру проголосували 323 депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів. Про це повідомляє Интерфакс-Россия.

Кандидатуру Москалькової, що входить до фракції "Справедливої Росії" в Держдумі, підтримали в "Єдиній Росії".

Крім Москалькової на посаду претендували депутати Олег Смолін (КПРФ), Іван Сухарев, Антон Морозов і член Ради Федерації Сергій Калашников (всі троє від ЛДПР). Член цієї ж фракції Маргарита Свергунова претендувала на пост омбудсмена як самовисуванець. Партія "Єдина Росія" свого кандидата не висувала, вирішивши підтримати Москалькову.

На новій посаді Москалькова має намір зайнятися трудовими відносинами, проблемами співвітчизників, які проживають за кордоном, а також випускати інформаційний бюлетень. Вона також заявила про готовність протистояти спробам Заходу використовувати тему прав людини як політичний інструмент.

"Сьогодні правозахисна тема стала активно використовуватися західними і американськими структурами в якості зброї шантажу, спекуляцій, погроз, спроб дестабілізувати і чинити тиск на Росію. І в уповноваженого з прав людини є досить інструментаріїв, щоб протидіяти цим явищам", - зазначила Москалькова.

Зазначимо, посада уповноваженого з прав людини в РФ стала вакантною через перехід Елли Памфілової на роботу в ЦВК.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: