Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН заявила про 30 тисяч бойовиків-терористів у світі

Світ навряд чи стане "більш безпечним місцем" ближчим часом - Лаборде.

Зараз у світі налічується близько трьох десятків тисяч бойовиків зі 100 країн світу, які так чи інакше належать до терористичних організацій.

Про це заявив керівник Виконавчого директорату Антитерористичного комітету ООН Жан-Поль Лаборде, - пише Укрінформ.

"Тероризм, охоплений 30 тис. іноземними терористичними бойовиками з близько 100 країн світу, є глобальною загрозою, що вимагає всеосяжної та об'єднаної відповіді", - сказав він. Як наголосив керівник директорату, "немає жодних сумнівів, що загроза тероризму залишається постійною і, на жаль, реальною".

При цьому він підкреслив, що поодинці країни не здатні боротися з цим явищем. Він наголосив, що в той час, як територіальна експансія і військова сила ІД скоротилася останніми місяцями, можливості угруповання залишаються загрозливими. За його словами, лише під час місяця Рамадан цього року ІД спромоглась "здійснити або надихнути" на щонайменше 393 напади в 16-ти країнах. Більшість із них сталася в Іраку і Сирії.

Лаборде наголосив, що світ навряд чи стане "більш безпечним місцем" ближчим часом через гнучкість терористів, втім подолати це можна лише спільними зусиллями.

Нагадаємо, що раніше Рада Безпеки ООН засудила напад у французькому місті Ніцца, назвавши його "варварською і підлою терористичною атакою".

У прийнятій заяві для друку члени РБ висловили співчуття сім'ям загиблих і підкреслили необхідність залучення винних до відповідальності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції