Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опубліковане відео зі "шпигунськими" маєтками дипломатів РФ із США

35 російських дипломатів видворили з країни.

"Голос Америки" опублікував відео з двома дипломатичними комплексами Російської Федерації на території США, які закрили через підозру, що з них здійснювався збір розвідувальної інформації.

 

Площа одного з маєтків - у Мериленді - 19 га. Земельна ділянка була придбана 1972 року радянським урядом. Маєток став курортом для довірених осіб. Держдепартамент також перекрив роботу агентам російської розвідки в Нью-Йорку. Власність у цьому місті була придбана Радянським Союзом 1954 року Будинок розташований на Лонг-Айленді. 

Пізніше "Голос Америки" видалив свій допис із мікроблогу.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти Росії у зв'язку кібератаками, які вплинули на процес виборів президента США. У списку санкцій - начальник Головного управління Генштабу ЗС РФ (ГРУ) Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков, а також хакери Білан Олексій та Євген Богачов. 

Крім того, США видворяють 35 російських дипломатів та їхні сім'ї. Вони мають залишити Америку протягом 72 годин. Також влада США закриває дві російські дипмісії - у Нью-Йорку та Меріленді: росіянам буде відмовлено в доступі до приміщень з п'ятниці, 30 грудня, опівдні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції