Отримати грін-карту стане важче. У США змінили правила

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові правила - одна з найагресивніших ініціатив адміністрації Дональда Трампа, спрямованих на обмеження легальної імміграції.

Адміністрація США Трампа вводить нові правила, які дозволяють відмовляти в отриманні грін-карт іммігрантам, які користуються програмою медичного страхування Medicaid, продовольчими талонами, ваучерами на нерухомість й іншими видами соціальної допомоги. Про це повідомляє видання "Голос Америки".

"Федеральне законодавство вже сьогодні зобов`язує охочих отримати посвідку на проживання довести, що вони не стануть тягарем для держави і не виявляться на державному піклуванні, проте нові правила, про які було оголошено напередодні, 12 серпня, містять детальніший список програм, які можуть призвести до дискваліфікації", - йдеться у повідомленні.

Відтепер співробітники Служби громадянства та імміграції під час розгляду заявок на надання законного статусу в США враховуватимуть програми соціальної допомоги поряд з іншими чинниками - такими, як освіта, сімейний дохід і стан здоров`я.

Зазначається, що Білий дім прагне реформувати імміграційну систему таким чином, щоб найбільша увага приділялася професійним навичкам іммігрантів, а не возз`єднанню сімей.

Правила наберуть чинності в середині жовтня. Вони не поширюються на американських громадян, навіть у разі, якщо серед їхніх родичів є іммігранти, щодо яких діють ці вимоги.

У середньому щороку заявки на отримання грін-карти подають 544 тисячі осіб. При цьому приблизно 382 тисячі потрапляють в категорії, на які поширюватимуться нові перевірки.

Нагадаємо, 2017 року після теракту у Нью-Йорку, який скоїв уродженець Узбекистану, президент США Дональд Трамп закликав до змін у візовій лотереї Сполучених Штатів (видавання грін-карт).

ВідеоАмериканський наказ про мігрантів змінять заради власників грін-кард

Залиште свій коментар

Вибір редакції