Перед "виборами губернатора" Путін у Криму зустрінеться з "Нічними вовками"

Лідер "Нічних вовків" поки нічого не знає про можливу зустріч президента з байкерами.

З 18 по 20 серпня президент РФ Володимир Путін здійснить поїздку в Севастополь і Крим, де зустрінеться з "Нічними вовками".

Про це розповіли РБК три джерела, близькі до адміністрації президента.

У Севастополі цієї осені відбудуться "губернаторські вибори", кандидат від "Єдиної Росії" — в. о. "губернатора" Дмитро Овсянніков, що обирається на перший термін.

Очікуєтьсч, що глава держави відвідає міжнародний фестиваль "Опера в Херсонесі" у севастопольському музеї-заповіднику, який запланований на 19-20 серпня, а також байк-шоу "Нічних вовків" і поспілкується з учасниками, розповіли два співрозмовника РБК, близьких до Кремля. Байк-шоу проходить в Севастополі щорічно, в цей раз воно відбудеться 18-19 серпня.

ВідеоПольща заборонила в'їзд російським “нічним вовкам”

Путін неодноразово зустрічався з байкерами. У 2009 році, будучи главою уряду, він відвідав шоу в Севастополі, приїхавши туди на мотоциклі. У 2011-му Путін прибув на байк-шоу "Нічних вовків" в Новоросійську на чолі колони мотоциклістів. У 2012 році він на чотири години запізнився на зустріч з тодішнім президентом України Віктором Януковичем у Ялті, насамперед відправившись на базу "Нічних вовків" в Севастополі.

Лідер "Нічних вовків" Олександр Залдостанов (Хірург) сказав виданню, що нічого не знає про можливу зустріч президента з байкерами, але йому б хотілося, щоб Путін відвідав "кульмінаційну частину" байк-шоу 18 серпня.

Нагадаємо, що ранньо пропутінська байкерська організація "Нічні вовки" вперше з 2012 року не отримала жодного президентського гранту.

"Нічні вовки" подавали три заявки на гранти, дві з них навіть не були допущені до експертизи, як невідповідні умовам конкурсу. Проект третього гранта був відхилений.

Залиште свій коментар