Перед "виборами губернатора" Путін у Криму зустрінеться з "Нічними вовками"

Лідер "Нічних вовків" поки нічого не знає про можливу зустріч президента з байкерами.

З 18 по 20 серпня президент РФ Володимир Путін здійснить поїздку в Севастополь і Крим, де зустрінеться з "Нічними вовками".

Про це розповіли РБК три джерела, близькі до адміністрації президента.

У Севастополі цієї осені відбудуться "губернаторські вибори", кандидат від "Єдиної Росії" — в. о. "губернатора" Дмитро Овсянніков, що обирається на перший термін.

Очікуєтьсч, що глава держави відвідає міжнародний фестиваль "Опера в Херсонесі" у севастопольському музеї-заповіднику, який запланований на 19-20 серпня, а також байк-шоу "Нічних вовків" і поспілкується з учасниками, розповіли два співрозмовника РБК, близьких до Кремля. Байк-шоу проходить в Севастополі щорічно, в цей раз воно відбудеться 18-19 серпня.

ВідеоПольща заборонила в'їзд російським “нічним вовкам”

Путін неодноразово зустрічався з байкерами. У 2009 році, будучи главою уряду, він відвідав шоу в Севастополі, приїхавши туди на мотоциклі. У 2011-му Путін прибув на байк-шоу "Нічних вовків" в Новоросійську на чолі колони мотоциклістів. У 2012 році він на чотири години запізнився на зустріч з тодішнім президентом України Віктором Януковичем у Ялті, насамперед відправившись на базу "Нічних вовків" в Севастополі.

Лідер "Нічних вовків" Олександр Залдостанов (Хірург) сказав виданню, що нічого не знає про можливу зустріч президента з байкерами, але йому б хотілося, щоб Путін відвідав "кульмінаційну частину" байк-шоу 18 серпня.

Нагадаємо, що ранньо пропутінська байкерська організація "Нічні вовки" вперше з 2012 року не отримала жодного президентського гранту.

"Нічні вовки" подавали три заявки на гранти, дві з них навіть не були допущені до експертизи, як невідповідні умовам конкурсу. Проект третього гранта був відхилений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: