Перед виборами у швейцарської партії викрали улюбленого козла

Перед виборами у швейцарської партії викрали улюбленого козла

Цап Цоттель - талісман SVP

Антифашисти викрали цапа Цоттеля - талісмана Швейцарської народної партії, яка дотримується політики правого популізму.

Поліція Швейцарії розшукує козла на прізвисько Цоттель. Цапа - талісмана праворадикальної Швейцарської народної партії (SVP) – викрали кілька днів тому, напередодні федеральних виборів.

Останнім часом козел-талісман проживав у депутата швейцарського парламенту, члена SVP Ернста Шиблі в кантоні Цюріх.

За словами політика, він виявив зникнення партійного вихованця в суботу, 15 жовтня, коли зайшов в стійло, щоб погодувати тварину.

Разом з Цоттелем зникла також коза Мімо.

Шиблі звернувся до поліції, проте поки що пошуки талісмана SVP не дали результату. Водночас в Інтернеті з'явилося повідомлення від передбачуваних викрадачів козла – ліворадикальної групи Antifaschistische Aktion.

Шиблі повідомив, що раніше цього літа отримав листа на ім'я "фашистського цапа Цоттеля", в якому тварині погрожували смертю.

Швейцарська народна партія дотримується політики правого популізму, одним з головних її пріоритетів є обмеження імміграції та безпека нейтралітету країни. Саме SVP стала ініціатором запровадження гучної заборони на будівництво мінаретів у Швейцарії.

Козел Цоттель був талісманом SVP на виборах 2007 року і залишається ним до сьогодні. Напередодні минулих виборів Цоттель став героєм комп'ютерної flash-гри, в якій козел виганяв за межі Швейцарії нелегалів, заважав іммігрантам отримати громадянство і розстрілював з арбалета єврочиновників, які прагнули вкрасти гроші швейцарських платників податків.

Федеральні вибори в Швейцарії пройдуть 23 жовтня.

Читайте також:

Дідівщина по-швейцарські - солдатів змушували запивати яйця дешевим пивом

Мусульмани зажадали прибрати хрест з прапора Швейцарії

Швейцарці стали найбагатшою нацією світу

У Швейцарії офіційно дозволили нацистську символіку

Повʼязані теми:

Наступна публікація