У Швейцарії офіційно дозволили нацистську символіку

У Швейцарії відмовилися ввести заборону на нацистську символіку. Над вирішенням цієї ситуації у країні займалися протягом 8 років.

Рада кантонів Швейцарії відмовилася вводити заборону на демонстрацію нацистських символів.

Питання про необхідність введення такої заборони обговорювалося політиками і громадськими організаціями Швейцарії протягом восьми років.

Приводом до багаторічної дискусії стали інциденти за участю ультраправих екстремістів під час святкування Дня конфедерації на Рютлі, лузі близько Фірвальдштетського озера, яке вважається місцем заснування Швейцарського союзу.

Під час свята скінхеди відкрито піднімали нацистські прапори і демонстрували відповідні символи.

Політики виступили за заборону демонстрації нацистської символіки після того, як 1 серпня 2000 року під час промови на Рютлі неонацисти засвистали міністра Каспара Віллігера.

За переказами, на Рютлі представники комун Урі, Швіц і Унтервальден (первісних кантонів Швейцарії) дали клятву про взаємодопомогу і підтримку. Цей союз у народі вважається основою Швейцарського союзу.

Нагадаємо, 19 вересня Європейський суд юстиції ухвалив, що радянський герб, на якому зображені земна куля, серп, молот і п'ятикутна зірка, не може бути зареєстрований у якості торгової марки на території Євросоюзу, так як герб суперечить моральності одного з членів ЄС.

Читайте також:

У Львові заборонили використовувати нацистську символіку

У Польщі саджатимуть за комуністичну символіку

Чеського солдата вигнали з армії за нацистське татуювання

У Німеччині хірург відмовився оперувати пацієнта через татуювання зі свастикою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: