Під час антибраконьєрської операції британського рейнджера вбив слон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопцю було 22 роки - він добровільно пішов захищати тварин.

Міністерство оборони Великої Британії повідомило, що 5 травня рейнджер Метью Телбот загинув під час проведення операції з боротьби з браконьєрством у Малаві.

Про це повідомляє Independent.

У східноафриканській країні військового вбив слон - подібне стається вперше у сучасній історії Британії. Країна відправила у Малаві групу з 30 рейнджерів для боротьби з озброєними бандами, які вбивали слонів та носорогів для торгівлі їхніми бивнями та рогами.

Телботу було 22 роки і він добровільно пішов на службу, бо хотів захищати тварин. У Малаві він цікавився місцевими звичаями та почав вчити мову. 

Міністр оборони Пенні Мордонт Британії сказала: "Я була глибоко засмучена, дізнавшись про смерть гвардійця Метью Телбота, який загинув під час виконання найважливішої контр-браконьєрської роботи в Малаві".

Вона зазначила, що цей трагічний інцидент є нагадуванням про небезпеку, з якою стикаються військові, коли захищають види на межі зникнення, від тих, хто прагне отримати вигоду від злочинного знищення дикої природи.

Нагадаємо, у національному парку у Південній Африці браконьєра, який полював за носорогами, слон затоптав до смерті. Згодом його тіло з’їли леви.

ВідеоЛюдство загрожує існуванню мільйонів видів тварин і рослин - ООН

Глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища, вирубка лісів та браконьєрство - за останні півстоліття усе це вже призвело до зникнення тисячі рідкісних представників різних екосистем. І ця цифра з кожним роком набирає обертів.  

Людство загрожує існуванню мільйонів видів тварин і рослин - ООН

Залиште свій коментар

Вибір редакції