Підстав для послаблення санкцій проти Росії немає – Штайнмайєр

У Німеччині кажуть, що одного звільнення Савченко недостатньо.

Міністр закордонних справ Росії заявив, що Донбас ніколи не погодиться на миротворців. Сергій Лавров від імені сепаратистів вимагає спершу виборів на окупованих територіях і особливого статусу для них, а вже потім, каже, можна буде обговорити певне розширення місії ОБСЄ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тим часом його німецький колега вкотре наголосив: про військове розв'язання конфлікту на Донбасі не може йти мови. У

Німеччині також не вважають звільнення Надії Савченко підставою для полегшення санкцій проти Росії. Про це Франк-Вальтер Штайнмайєр заявив у коментарі ТСН.

Головний німецький дипломат відомий м'якою позицією щодо Кремля. Раніше він пропонував поетапно знімати обмеження з Росії за втілення Мінських домовленостей. Проте нині, за словами Штайнмайєра, підстав для зняття навіть частини санкцій немає.

"Я би дуже хотів, щоби в наступні тижні чи місяці ми прийшли до того, щоби сказати – так, ось зараз ми спостерігаємо суттєвий прогрес у виконанні Мінська, чи то по ситуації безпеки, чи то в проведенні місцевих виборів. Коли ми всерйоз можемо розпочати дискутувати про те, чи має тепер сенс частково знімати санкції. Та поки що такої ситуації немає", - констатував керівник дипломатії ФРН.

Раніше Штайнмайєр запевнив, що Німеччина не визнає законність анексії Криму РФ і не буде схвально ставитися до дестабілізації Москвою ситуації на сході України.

Разом із тим німець наголосив, що за наявності прогресу у реалізації Мінських угод слід обміркувати поетапне зняття санкцій з Росії, при цьому ніхто не зацікавлений в тому, щоб поставити Москву "на коліна".

У Німеччині не вважають звільнення Савченко підставою для полегшення санкцій проти Росії

Про це заявив Франк-Вальтер Штайнмаєр. Раніше він пропонував поетапно знімати обмеження з Росії за втілення Мінських домовленостей. Проте нині, за словами Штайнмаєра, підстав для зняття навіть частини санкцій, немає. В цей же час Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Донбас ніколи не погодиться на миротворців.  Сергій Лавров від імені сепаратистів вимагає спершу виборів на окупованих територіях і особливого статусу для них. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: