Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після кривавої стрілянини у Флориді не погодилися озброїти вчителів

Законопроект передбачає введення триденного періоду очікування для придбання будь-якої вогнепальної зброї.

Після стілянини в одній зі шкіл штату Флорида, Сенат штату не погодився на ініціативу Дональда Трампа озброїти вчителів, щоб вони могли реагувати в подібних випадках.

Про це пише Reuters.

Поправка, за яку проголосували законодавці штату, була розроблена, в тому числі, для демонстрації підтримки позиції більшості батьків, правоохоронців та законодавців з обох партій.

ВідеоЮнака, який влаштував стрілянину у школі Флориди, залишають під арештом

Стрілянині в американській школі можна було запобігти. Підозрюваного Ніколаса Круза залишають під арештом - його звинувачують у вбивстві 17 людей. Розслідування триває, однак правоохоронцям вже вдалося встановити кілька важливих деталей. На Круза раніше неодноразово скаржилися, навіть ФБРівцям.

Юнака, який влаштував стрілянину у школі Флориди, залишають під арештом

Поправка була прийнята разом із пакетом інших законодавчих актів, проголосованих Сенатом, які підвищують мінімальний вік для купівлі зброї у штаті з 18 до 21 року. Крім того, законопроект передбачає введення триденного періоду очікування для придбання будь-якої вогнепальної зброї.

Документ був прийнятий верхньою палатою попри зусилля збройного лобі, яке виступало проти введення будь-яких обмежень. Зараз законопроект має прийняти ще Палату представників штату. При цьому повідомляється, що профільний комітет палати минулого тижня вже затвердив це рішення. Після цього його має затвердити губернатор штату.

У США право на носіння зброї гарантовано другою поправкою до конституції. Дебати про обмеження знову активізувалися після того, як 14 лютого колишній учень застрелив в школі у Флориді 17 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції