Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Nord Stream вигадали як обійти заборону Данії на будівництво газопроводу

Вартість проекту залишиться колишньою.

Компанія Nord Stream 2, яка управляє проектом "Північний потік-2", розробила план, як обійти можливе блокування будівництва газопроводу Данією.

Про це повідомив виконавчий член ради директорів австрійської нафтогазової компанії OMV Манфред Ляйтнер, повідомляє російське видання "ТАСС".

"Ми розробили вже альтернативний маршрут, не потрібно додаткових дозволів. Загальна вартість проекту залишиться колишньою, як і говорилося під час запуску проекту - вона становить 9,5 млрд євро", - заявив Ляйтнер.

Данія є останньою країною, що не видала дозвіл на прокладання газопроводу. Такі дозволи вже видали Німеччина, Швеція та Фінляндія.

Нагадаємо, всі дозволи на будівництво і експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" дали в Німеччині, Фінляндії та Швеції. Україна та низка країн-членів Євросоюзу виступають проти будівництва "Північного потоку-2". 14 травня міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр під час візиту до Києва зазначив, що у суперечці щодо цього газогону потрібно досягти згоди між Україною та Росією. Має бути знайдене рішення, що враховує інтереси усіх залучених сторін, сказав він. 

ВідеоДо конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Автори документу вважають, що він дозволить країнам-членам НАТО уникнути примусу і політичних маніпуляцій з боку Росії. Очікується, що "Північний потік-2" введуть в експлуатацію наступного року, дозволи на будівництво видала влада Німеччини, Фінляндії і Швеції.

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції