Помер легендарний модельєр Карл Лагерфельд

Помер легендарний модельєр Карл Лагерфельд

Фото: Associated Press

Знаменитий модельєр Chanel помер у віці 85 років.

Відомий німецький модельєр Карл Лагерфельд помер у віці 85 років, згідно з повідомленнями французських ЗМІ.

Знаменитий модельєр, який був креативним директором Chanel, погано почувався протягом декількох тижнів.

Французький журнал Closer повідомляє, що Карл Лагерфельд помер у вівторок, 19 лютого, після екстреної госпіталізації 18 лютого.

Точна причина смерті наразі не повідомляється.

Зазначається, що Лагерфельд вперше пропустив два покази Chanel в Парижі 22 січня та не вийшов на уклін.  Ця подія схвилювала відвідувачів показу, оскільки раніше він жодного разу не пропускав привітальних виходів у фіналі дефіле будинку Chanel. Пізніше представники бренду заявили, що він почувався втомленим.

Фото: Associated Press

Карл Отто Лагерфельд народився 10 вересня 1933 року у Гамбурзі в заможній родині. У нього німецьке коріння з боку матері і шведське з боку батька. Рідних братів і сестер у нього не було, оскільки він був останньою дитиною в останньому шлюбі батьків.

На початку 50-х років переїхав до Парижа, де навчався в школі при Синдикаті високої моди. А вже 1955 року вперше був нагороджений першою премією за дизайн пальто в конкурсі.

Фото: Associated Press

Від 1983 року Лагерфельд став художнім директором модного будинку Chanel, з яким співпрацював до кінця життя.

Щодо особистого життя, то легендарний модельєр не був одружений та не мав дітей. Після смерті його супутника Жака де Башервіда, який помер від СНІДу 1989 року, Лагерфельд жив сам. Серед прислуги в своєму будинку мав тільки хатню робітницю, кухаря і шофера, які перебували в його розпорядженні цілодобово.

Повʼязані теми:

Наступна публікація