Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помпео вирушив до Пхеньяна

Його головне завдання - відпрацювати деталізований план з виконання підписаної в Сінгапурі Дональдом Трампом і Кім Чен Ином спільної декларації.

Очільник американської дипломатії Майк Помпео вирушив з візитом до Пхеньяна з метою проведення переговорів з керівництвом КНДР щодо подальшого виконання досягнутих домовленостей глав держав у Сінгапурі.

Про це пише NPR 

Його головне завдання - відпрацювати деталізований план з виконання підписаної в Сінгапурі Дональдом Трампом і Кім Чен Ином спільної декларації. У цьому документі США підтвердили гарантії безпеки для Північної Кореї, а КНДР зобов'язався "докласти зусиль для повної денуклеаризації Корейського півострова».

Фотогалерея Денуклеаризація КНДР, санкції та кінець війни. Головне з прес-конференції Дональда Трампа (9 фото)

США, КНДР, інфографіка, AMP

Перебування Майка Помпео в Північній Кореї стало третім його офіційним візитом до цієї країни.

Сумніви щодо того, наскільки серйозними є наміри Пхеньяна, залишаються.

США, КНДР, інфографіка, AMP

США, КНДР, інфографіка, для AMP

ВідеоТепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Історична зустріч американського президента і північнокорейського диктатора - Дональд Трамп і Кім Чен Ин сіли за стіл переговорів. Раніше впродовж року Пхеньян лякав ядерною зброєю, а у Білому домі кривдників обіцяли знищити. Місяцями очільники країн обмінювалися недипломатичними образами. Чим закінчились переговори і чи пристане Кім Чен Ин на без'ядерний статус - у сюжеті.

Тепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин зобов'язався до "повної денуклеаризації Корейського півострова" у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом у Сингапурі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції