Порошенко у США зустрінеться з представниками Пентагону

Глава держави не захотів відкривати подробиць перемовин.

Під час візиту до США президент України Петро Порошенко проведе переговори з представниками Пентагону.

Як повідомляє УНІАН, про це глава держави повідомив під час відвідування в Києві тренування представників національної збірної команди України для участі у змаганнях "Ігри нескорених".

"Одразу після Нью-Йорка у нас там ще будуть дуже цікаві взаємодія та переговори з Міністерством оборони, з американськими військовими. Я поки що не буду розкривати подробиць", – заявив президент.

"Одразу після цього ми будемо в Торонто (Канада), і в Торонто 22-го (вересня) на відкритті (змагань "Ігри нескорених" - УНІАН) представники уряду та моєї команди будуть з вами постійно, аж до церемонії закриття. Ми точно будемо тримати кулаки, не тільки ми, а й вся Україна буде тримати кулаки, вболіваючи за вашу перемогу", – додав Порошенко, звертаючись до представників збірної.

ВідеоУкраїна відреагувала на погрози Путіна

Нагадаємо, українська делегація у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку днями передала на розгляд партнерам з Ради безпеки ООН свій проект резолюції про розміщення миротворців на ДонбасіЗа інформацією УНІАН, Порошенко сформував делегацію України для участі у роботі 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, яка сьогодні, 12 вересня, відкривається у Нью-Йорку. Росія також передала ООН проект резолюції про розміщення миротворчої місії на Донбасі

Залиште свій коментар