Пожежі у Каліфорнії сягнули рекордних масштабів

Із вогнем нині борються понад 14 тисяч рятувальників.

В американському штаті Каліфорнія масштабні пожежі знищили вже два мільйони акрів землі (понад 809 тисяч гектарів). Це найвищий показник, зафіксований тут від 1987 року.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що небезпека нових руйнувань настільки висока, що лісова служба США в понеділок, 7 вересня, оголосила, що закриє всі вісім національних лісів у південній частині штату. Наметові табори також будуть закриті.

Речниця Каліфорнійського департаменту лісового та протипожежного захисту заявила, що новий антирекорд "викликає занепокоєння". Попередній максимальний показник зафіксували у 2018 році, коли внаслідок пожеж вигоріли 1,96 мільйона акрів (понад 793 гектари).

Із вогнем нині борються понад 14 тисяч рятувальників.

Раніше губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом через масштабні пожежі ввів режим надзвичайної ситуації в п'яти округах.

Нагадаємо, лісові пожежі в американському штаті Каліфорнія ризикують стати наймасштабнішими в історії штату. Детальніше про те, як американський штат переживає лихо, читайте в матеріалі ТСН.ua

Відео Лісові пожежі у Каліфорнії: полум’я охопило 14 тисяч гектарів менше як за добу

У Каліфорнії з новою силою розгораються лісові пожежі. Менше як за добу полум’я охопило 14 тисяч гектарів. Півтори сотні людей, які відпочивали у кемпінгу біля озера Шейвер, опинились у вогняній пастці, їх рятували на військовому вертольоті. 10-м знадобилась медична допомога. Пожежі загрожують трьом тисячам будівель, полум’я наближається до Національного парку Сьєрра. У Каліфорнії запровадили режим надзвичайної ситуації.

Лісові пожежі у Каліфорнії: полум’я охопило 14 тисяч гектарів менше як за добу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів