Прах автора "Ста років самотності" поховали в університеті Колумбії

Сам письменник провів у Картахені чималу частину свого життя.

Останки колумбійського лауреата Нобелівської премії з літератури Габріеля Гарсії Маркеса поховали у склепі університету Картахени, куди їх доставили з Мексики, де письменник помер два роки тому у віці 87 років.

Колишній католицький монастир Ла-Мерсед нині став частиною приміщень університету. Зовсім неподалік знаходиться сімейний будинок Маркеса - одного з лідерів магічного реалізму в літературі, який стане музеєм. На похороні автора "Ста років самотності" і "Кохання під час холери" були присутні 400 гостей, включаючи президента Колумбії Хуана Мануеля Сантоса.

Сам письменник провів у Картахені чималу частину свого життя.

Майбутній автор "Ста років самотності" вперше приїхав в місто в 1948 році, щоб стати журналістом у місцевій газеті. Дія одного з його найвідоміших романів - "Любов під час холери" - також відбувається у цьому колумбійському порту.

Маркес помер у квітні 2014 року в Мексиці. В останні роки життя письменник рідко з'являвся на публіці.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Федеральне бюро розслідувань США протягом більше двох десятиліть здійснював стеження за колумбійським письменником Габріелем Гарсіа Маркесом.

Стеження за Маркесом почалася ще в 1961 році, коли він прибув до Нью-Йорку з дружиною і сином в якості працівника кубинського інформагентства Prensa Latina.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: