Прем'єр Словаччини обізвав журналістів "антисловацькими повіями"

Його обурили звинувачення в корупції.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав місцевих журналістів "антисловацькими повіями" через те, що вони звинуватили владу в корупційних діях.

Уряд Словаччини раніше на цьому тижні відкидав звинувачення в тому, що підготовка до головування в ЄС була затьмарена корупцією. Колишній співробітник Міністерства закордонних справ спільно з Transparency International стверджували, що бюджет деяких заходів тривожно виріс і був знятий з контролю державних закупівель.

Ці претензії обурили прем'єр-міністра, який на прес-конференції назвав їх "цілеспрямованим нападом на успішне словацьке головування в Раді ЄС і проти міністра закордонних справ і у справах Європи Мирослава Лайчака", повідомляє TASR.

Потім він звернув свій гнів на журналістів, присутніх на заході.

"Я нічого не маю проти того, що ви полюєте за нами," - сказав він їм. "Однак, ви не інформуєте громадськість, а боретеся з цим урядом. Дехто з вас - брудні антисловацький повії", - наголосив він.

Лайчак своєю чергою назвав цю справу "найбільш абсурдною ситуацією" його життя.

"Якщо хтось доводить, що я порушив закон або принципи етики і моралі... то, звичайно, я не приклеєний до свого місця, я піду", - сказав він, закликаючи громадськість не робити висновків без доказів.

Як відомо, раніше Фіцо заявляв, що не вважає Росію "поганим хлопцем", а санкції проти неї "допомагають Сполученим Штатам". На думку прем'єра Словаччини, Україна робить менше, ніж Росія, щоб виконати свої зобов'язання щодо мінських мирних домовленостей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: