Президент Єврокомісії заявив, що не готовий сваритися з Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Юнкера, діалог з Росією слід підтримувати.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер запропонував не сваритися з Росією заради спільної концепції європейської безпеки. На його думку, до всіх звинувачень на адресу Москви потрібно ставитися спокійно.

Про це Юнкер заявив в інтерв'ю австрійській Der Standart.

Президенту Юнкеру було поставлено питання щодо статті у виданні Guardian, де російських хакерів звинуватили в атаці на британське відомство, яке відповідає за хімічну зброю. На це він відповів, що не вважає за потрібне сваритися з Москвою. За його словами, є питання, які ЄС та Росія повинні вирішувати спільно.

"Незважаючи на невдоволення щодо Росії, яке у ці години все дужче зростає, нам треба знову усвідомити, що нам слід з міркувань архітектури безпеки підтримувати діалог з Росією і частково діяти спільно", - зазначив Юнкер.

Він зазначив, що "не готовий до грандіозної сварки з Росією". "Я не готовий до грандіозної сварки з Росією, хоча я щойно опублікував комюніке в Брюсселі, у якому ми дуже критично ставимось до того, що відбувається у Нідерландах. Але я виступаю за те, щоб зберігати спокій, не піддаючись росіянам", - додав він.

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХО), яку намагалися здійснити в квітні 2018 року. Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Російських шпигунів заскочили на гарячому. Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї. Саме ця організація довела - Москва труїла мирних жителів сирійського міста Дума бойовим хлором. А екс-розвідника Скрипаля та його доньку - токсином "Новачок". Атакувати організацію четверо росіян намагалися просто біля її будівлі через внутрішню мережу. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Залиште свій коментар

Вибір редакції