Принц Гаррі влаштувався на роботу: куди і навіщо

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
3151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Принц Гаррі влаштувався на роботу: куди і навіщо

Фото: Getty Images

Гаррі отримав посаду директора, але він не буде керувати іншими співробітниками.

Онук королеви Великобританії Єлизавети II принц Гаррі став співробітником компанії BetterUp з Каліфорнії, яка займається коучингом, консультуванням і наставництвом.

Як повідомляє The Wall Street Journal, Гаррі буде займатися розробкою продуктової стратегії, благодійною діяльністю, а також публічно виступати за темами, пов'язаними з психічним здоров'ям.

Принц Гаррі підтвердив своє працевлаштування:

"Проактивний коучинг надає нескінченні можливості для особистісного розвитку, підвищення усвідомленості та всебічного поліпшення життя", - написав Гаррі в електронному листі, направленому в WSJ.

Гаррі отримав посаду директора, але він не буде керувати іншими співробітниками, повідомив глава BetterUp Алексі Робішо. За його словами, швидше за все, Гаррі буде працювати в офісі в Сан-Франциско, брати участь у всіх нарадах і виступати на спеціальних заходах компанії.

Нагадаємо, що в інтерв'ю Опрі Вінфрі Меган Маркл розповіла про деякі нові подробиці весілля з принцом Гаррі. Під час розмови з Опрою Меган згадала, що ця церемонія була для всіх, а вони з Гаррі провели таємне вінчання тільки для них двох.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Новини світу: принц Гаррі буде працювати у Кремнієвій долині

Новини світу: принц Гаррі буде працювати у Кремнієвій долині
Стаття з добірки новин:
Сассекси йдуть з палацу
Дата публікації
Перегляди
3151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація