На Maybach і Bentley: з Кобзоном таємно попрощалися похмурі люди з охороною

Дата публікації
Перегляди
9495
На Maybach і Bentley: з Кобзоном таємно попрощалися похмурі люди з охороною

Прощання з Йосипом Кобзоном у Росії / Reuters

Виявляється, церемоній прощання з народним артистом СРСР було дві.

Як щойно виявилось, церемоній прощання з Йосипом Кобзоном, який помер 30 серпня у Москві, було дві.

Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Перша, офіційна церемонія прощання, на якій було присутньо багато відомих людей та навіть президент РФ Володимир Путін, відбулась перед похованням артиста. Однак за день до цього в іншому місці в Москві, в умовах абсолютної таємності і під охороною відбулося перше, неофіційне прощання. Для своїх.

У суботу, 1 вересня, вранці на вулицю маршала Тимошенка у ЦКБ  приїздив особистий перукар і візажист Йосипа Давидовича, а вже з 16 години до зали починали під'їжджати дорогі машини - Bentley і Maybach. Там і минула таємна церемонія прощання з померлим артистом.

Кобзон запам'ятався насамперед тим, що поєднував в собі абсолютно різні боки російського життя. І саме 1 вересня з ним попрощалися представники однієї з них. Похмурі люди з охороною один за іншим приїздили, проходили до зали та незабаром їхали. Територія була оточена поліцією, але всі співробітники перебували в цивільному.

У залі гостей зустрічала вдова Йосипа Кобзона Неллі і його найближчі родичі - син Андрій, а також численні онуки.

Закрита для сторонніх церемонія тривала до 18:30. Після того, як останні гості поїхали, тіло Кобзона відправили в концертний зал імені Чайковського, звідки його і перевезли до кладовища, де поховали.

Нагадаємо, героя "ДНР" Йосипа Кбзона поховали на Востряковському кладовищі.

Наступна публікація