"Проше пані до Європи". Як українки завойовують серця Польщі та поляків

"1+1" розпочинає показ польського серіалу "Наші пані у Варшаві".

Удачі та успіху за кордоном шукають тисячі українців. А особливо – українок. Вони першими відважились на закордонні заробітки, коли вдома стало зовсім сутужно. З чотирма землячками, які живуть у столиці Польщі Варшаві познайомилася спецкор ТСН Маргарита Ситник. І каже, що історія кожної з них – це готовий сценарій для кіно.

Тож про справжній успіх, халепи та життя українок у Польщі дивіться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Тим часом телеканал "1+1" розпочинає показ польського серіалу "Наші пані у Варшаві". Він – про заробітчанок зі Львова. Серіал, який побив рекорди з популярності на польських екранах, дивіться по буднях, із понеділка по четвер, о 21:30 на "1+1".

Справжній успіх, халепи та життя українок у Польщі

Пані Леся –одна з перших наважилася заявити про свій статус нелегальної мігрантки. Пані Світлана теж хотіла кращого для себе та дітей. В Україні Світлана Ольховик – знаний неонатолог, але в Польщі довелося починати з нуля. Хороша робота, зарплата та будинок– все це пані Інна залишила в Києві рік тому. Уляна Воробець приїхала, бо дочка попала в автомобільну аварію. У цих українок у Варшаві бойовий характер, різні історії, долі, мотиви та успіхи. Що надихнуло поляків на створення серіалу. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: