Путін хоче розмістити авіаугрупування в Сирії

Так Росія зможе безперешкодно ввозити сюди зброю та боєприпаси. 

Президент Російської Федерації Володимир Путін виніс на розгляд Держдуми законопроект про ратифікацію угоди з Сирією про розміщення тут авіаугрупування Збройних сил Росії. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на електронну базу даних Думи.

Ця угода була підписана ще 26 серпня 2015 року міністрами оборони Сирії та Росії в Дамаску. У тексті документа йдеться про те, що перебування  російських авіаугрупувань на території Сирії відповідатиме меті підтримки миру та стабільності в регіоні та не буде направлена проти інших держав. Вони будуть розміщені в аеродромі Хмеймім разом з інфраструктурою на безкорисливій основі.

Конкретного терміну дії угода не має. Як зазначається, кожна зі сторін може в будь-який момент її розірвати. Це потрібно зробити у письмовій формі і тоді застосування угоди має припинитися впродовж року.

Варто зазначити, що тепер Росія зможе ввозити у Сирію зброю та інші боєприпаси, які будуть необхідні авіаугрупуванню. Більше того, це можна буде робити без мита. Що ж до особового складу, то його члени зможуть перетинати кордон з документами, дійсними в Росії і не підлягатимуть огляду в Сирії. Окрім того, військовослужбовці користуватимуться повним імунітетом від цивільної та адміністративної юрисдикції Сирії.

Нагадаємо, що 14 березня, президент Росії Володимир Путін наказав з 15 березня почати виведення російських військ з Сирії. За його словами, участь Росії в організації мирного процесу в Сирії має бути інтенсифікована.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: