Путін "переїжджає" до райського містечка на Коста дель Соль - іспанські ЗМІ

Путін "переїжджає" до райського містечка на Коста дель Соль - іспанські ЗМІ

Один з маєточків в Ла Сагалета: власники тутешніх будинків можуть голосуванням обирати своїх майбутніх сусідів

Володимир Путін може облаштуватися на іспанському курорті в закритому комплексі "тільки для дуже багатих".

Російський прем'єр Володимир Путін веде переговори про покупку власності в елітному житловому комплексі на популярному курорті Марбелья в Іспанії, пише іспанська газета Vanitatis.

За даними видання, Путін спокусився на нерухомість в комплексі Ла Сагалета (La Zagaleta) в Бенаавісі – "це притулок розкоші, де багаті та могутні люди, ця особлива раса, яка не хоче піднімати шум і бути помітною, живе інкогніто на Коста дель Соль".

Видання припускає, що Путін вирішив облаштуватися тут після розповідей екс-мера Москви Юрія Лужкова. Як пише Vanitatis, сам Лужков має в цьому житловому комплексі "приголомшливий маєток з власними мисливськими угіддями, які він називає "найкращим місцем у світі" і де садить фруктові дерева і розводить бджіл, що дають "фантастичний мед".

"Для Володимира Путіна Ла Сагалета стане прекрасним притулком. Російський прем'єр хвалиться, що не курить, не п'є, є чемпіоном з дзюдо, займається самбо, їздить верхи... Список його корисних звичок можна продовжувати до нескінченності, а на цій території площею майже 900 га, що розкинулася на схилах Серранія-де-Ронда і пропонує чудові види на африканське узбережжя, він зможе присвятити себе корисним для здоров'я занять. Причому за умови повної конфіденційності - це головний плюс "бункера" під назвою Ла Сагалета", - йдеться у публікації.

Втім, журналісти вважають, що популярність може завадити Путіну оселитися в Ла Сагалета - особливістю комплексу є те, що власники тутешніх маєтків можуть голосуванням обирати своїх майбутніх сусідів.

Так, Хуліо Іглесіасу, Шакірі і Девіду Бекхему через їхню надмірну популярність було відмовлено у праві придбати тут нерухомість.

Повʼязані теми:

Наступна публікація