Путін побачив передачу Європою частини свого суверенітету США

За його словами, Європа не проводить самостійної зовнішньої політики.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що проблема Європи полягає в тому, що вона не проводить самостійної зовнішньої політики.

Про це сказав Путін у документальному фільмі Саїд Медведєвої "Миропорядок", частина якого опублікована на сайті "Вести.Ru".

"У принципі, це цілком нормально, коли частина суверенітету учасниками військово-політичного блоку передається в наднаціональні органи. Але у цьому випадку частина європейського суверенітету передана не стільки НАТО, скільки лідеру блоку – США", - зазначив президент РФ.

В якості прикладу Путін навів введення в Ірак американських військ, нагадавши, що тоді Німеччина і Франція виступили проти, і їм говорили, що вони були не праві.

Путін заявив, що західні країни не повинні намагатися механічно нав'язати іншим країнам свої уявлення про демократію. За його словами, "західні партнери після падіння біполярної системи могли б стати моральними лідерами нових відносин, але вони продовжували діяти і думати по-старому, використовуючи кліше "холодної війни"

Нагадаємо, що Володимир Путін назвав одіозного Трампа абсолютним лідером президентської гонки в США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: