Путін розкритикував Леніна за "атомну бомбу", яка розвалила СРСР

Він вважає, що його ідеї підірвали "будівлю, яка називається Росією".

Президент Росії Володимир Путін різко розкритикував радянського "вождя" Володимира Леніна за результати діяльності та ідеї, які призвели до руйнування СРСР. Про це повідомляє Интерфакс.

Так він відповів керівнику Курчатовського інституту Михайлу Ковальчуку, який на засіданні президентської Ради з науки і освіти процитував поему Бориса Пастернака "Висока хвороба", в якій той аналізує Жовтневу революцію і каже про Леніна: "И вот, его увидев в яви, я думал, думал без конца об авторстве его и праве дерзать от первого лица".

"Ответ такой: он управлял теченьем мысли и только потому - страной", - продовжив Ковальчук і запропонував науковцям "знайти такі організації, які мають управляти течією думки в конкретних напрямках".

У відповідь на це Путін сказав: "Управляти течією думки це правильно, потрібно тільки щоб ця думка привела до правильних результатів, а не як у Володимира Ілліча".

"А то зрештою ця думка призвела до розвалу Радянського Союзу, ось до чого. Там багато було думок таких: автономізація і так далі. Заклали атомну бомбу під будівлю, яка називається Росією, вона і рвонула потім. І світова революція нам не потрібна була. Ось така думка там", - сказав Путін, завершуючи засідання президентської ради.

Раніше Путін заявляв, що вважає розпад Радянського Союзу величезною трагедією XX століття. За його словами, в результаті 25 мільйонів російських людей опинилися раптом за кордоном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: