Путін розповів про "невиконані домовленості" Обами щодо України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розмова між двома лідерами відбулася під час подій на Майдані.

Президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну розповів, що мав певні домовленості щодо України з 44-м американським президентом Бараком Обамою. Про це повідомляє РБК.

Вказане інтерв’ю – частина фільму Стоуна, який має назву "У боротьбі за Україну".

"Можу так сказати, що наші домовленості, які були досягнуті в телефонній розмові, з американської сторони не були виконані. Я б на цьому обмежився і не став би в деталі вдаватися", - сказав глава РФ, не наводивши подробиці.

Утім, більше деталей про вказану розмову раніше розповідав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. За його словами, Обама подзвонив Путіну під час подій на Майдані 2014 року і закликав його не відмовляти тодішнього українського президента Віктора Януковича від підписання угоди з опозицією та  не застосовувати силу проти мітингувальників.

"Американці, напевно, відчули, що це перебір. Ми не відмовляли. Путін сказав, що якщо Янукович, як легітимний президент, приймає рішення його підписати - це його суверенне право ", - наводить РИА "Новости" цитату Лаврова.

Нагадаємо, раніше Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну заявив про те, що участь у розстрілі Героїв Небесної Сотні нібито брали "грузинські снайпери", а утікач Віктор Янукович не причетний до кривавих подій на Майдані. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції